Online sat uživo s trenerom

30,00 (226,04 kn)

Zanima vas trening pasa, a nemate trenera u svojoj blizini ili vam se jednostavno više sviđa ovakav način edukacije?

Online tečaj se održava putem sate video platforme po vašem izboru u trajanju od 60 minuta.
Nakon odabira trenera, odaberite video platformu koja vam najviše odgovara.

Nakon zaprimljene uplate kontaktirati ćemo vas te dogovoriti prvi termin

Na ovaj način možete:

• Postaviti pitanja koja vas zanimaju oko ponašanja i obuke pasa.
  • Trener vam putem video razgovora može pokazati kako se izvode određene vježbe.
  • Dok radite sa svojim psom, trener vam može ukazati na evetualne greške u mehanici treninga i pomoći vam u njihovu ispravljanju.
  • Kroz seriju od 8 sati možete završiti našu školu za pse i dobiti diplomu.

Treneri na online školi

Maja

Trener s više od 14 godina iskustva

Maja Grozdanić

Kroz rad sa svojim psima uz iskusne instruktore u  Hrvatskoj udruzi za obuku potražnih pasa i vodiča, stekla sam bogato iskustvo koje sada želim prenjeti vama.
Moji psi su od štenaca, običnih kućnih ljubimaca, postali moji vjerni partneri u radu. Svaki pas je jedinstven i da bi postigli rezultate morate prodjeti do njega, zadobiti njegovo povjerenje i on će tada za vas napraviti sve.

Brane

Trener s više od 9 godina iskustva

Branislav Grubić

U rad s psima krenuo sam kao vodič potražnog psa u Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja. Dodatnu edukaciju sam stekao kroz razne tečajeve, seminare o radu, treningu, ponašanju i psihologiji pasa.
Vjerujem da je pozitivan trening jedini ispravan način treniranja pasa jer daje psu mogućnost odluke i preuzimanje kontrole nad posljedicama bez deranja i upotrebe sile . Kroz pozitivan trening od samog početka izgraditi ćete pravilan odnos s vašim psom i zajedno uživati u svakodnevnim  pustolovinama.

Ukoliko želite prolaziti sami kroz tečaj, nudimo vam Online tečaj koji je namjenjen samoučenju, a kroz njega prolaze svi naši polaznici tečajeva uživo kako bi lakše usvojili gradivo

Online škola za pse