Velika škola za pse

Napredni tečaj poslušnosti

Velika škola je 2. stupanj našeg programa poslušnosti. Namijenjena je svima onima koji su uspješno prošli naš osnovni tečaj poslušnosti i sada bi željeli naučiti nešto više. Nastojimo vježbe iz prvog stupnja usavršiti uz više kriterije i ometanja te spajati naučene vježbe u  povezane cjeline.

Naučiti ste osnove i želite ih isprobati u različitim situacijama? Shvatili ste da vaš pas uživa u treningu i želite naučiti više kako bi se još više povezali sa svojim psom? Onda je Velika škola ono što vam treba.

Na naprednom tečaju naučiti ćete kako možete kontrolirati psa u svakom trenutku čak i ako ga nemate na povodniku i osjećati se sigurniji sa svojim psom u šetnjama. Kroz treninge nastojimo da psi budu uspješni u svemu što rade kako bismo im podigli njihovo samopouzdanje.
Velika škola za pse temelji se na istim načelima pozitivne motivacije kao i Mala škola za pse, a mogu joj pristupiti i vlasnici koji su završili osnovnu poslušnost u nekoj drugoj školi za pse ili su samostalno u treningu došli do trenutka gdje imaju izrađenu osnovnu poslušnost i žele naučiti više.
Za pristup Velikoj školi potrebno je predočiti diplomu o završenom tečaju osnovne poslušnosti, a ako ste samouki i nemate diplomu, potrebno je pred jednim od naših trenera pokazati naučeno kako bi procijenili vaš nivo znanja i odobrili pristup naprednom tečaju.

KAKO SE PRIJAVITI NA TEČAJ?

• Prvi korak je popunjavanje prijavnice niže na stranici kroz koju ćete nam poslati vaše kontakt podatke, odabrati termin i lokaciju treninga te upisati nešto o vama i vašem psu.
  • Podaci iz prijavnice potrebni su nam zbog slaganja trening grupa, kako bi psi približne starosti bili u istoj  grupi.
  • Nakon popunjene prijavnice, potrebno je uplatiti rezervaciju tečaja u iznosu od 15€ ili odmah uplatiti puni iznos tečaja putem naše Internet trgovine.
  • Prilikom kupovine ili rezervacije tečaja, sustav će vas tražiti da odaberete korisničko ime i lozinku. Zapamtite ih, bez njih ne možete pristupiti online tečaju.
  • Upute o plaćanju pojaviti će vam se na ekranu, a poslati ćemo vam ih i na e-mail (provjerite neželjenu poštu ukoliko ne možete pronaći naš e-mail u ulaznoj pošti).
  • Plaćanje možete izvršiti bankovnom transakcijom ili općom uplatnicom. Ne primamo kartice.
  • Ostatak iznosa nakon uplaćene rezervacije do pune cijene tečaja potrebno je uplatiti do početka prvog sata ili  najkasnije na prvom satu.
  • Za pse udomljene iz skloništa uz predočenje ugovora o udomljavanju odobravamo popust od 25% na punu cijenu tečaja.
  • Prikupljeni podatci koristiti će se sukladno našim [Uvjetima korištenja]

Savladali ste osnove

Želite znati više?
120 (904,14 kn)
  • 8 treninga po 90 min
  • Napredna poslušnost
  • Sva plaćanja biti će izvršena u eurima

Iznos u kunama dobiva se konverzijom cijene po fiksnom tečaju HNB-a
    1 EUR = 7,53450 HRK

Prijavi se danas
i rezerviraj svoje mjesto u grupi

Broj mjesta u trening grupi je ograničen na maksimalno 6 polaznika, na svakoj lokaciji moguće je održavanje više grupa u istom terminu.
Ukoliko se prijavite na tečaj, a grupa na preferiranoj lokaciji i terminu je popunjena, obavijestiti ćemo vas o eventualno slobodnom mjestu na drugoj lokaciji ili u dogovoru s vama prebaciti na prvi slobodan termin.
U slučaju odustajanja ranije prijavljenih, grupe će se puniti po redoslijedu pristiglih prijava.

Treninzi se održavaju na tri lokacije:

• Zagreb Jarun
  • Zagreb Maksimir
  • Sisak

Prijavnica

Online tečaj koji prati veliku školu je u pripremi. Poslati ćemo vam obavijest kada bude dostupan.

Što su polaznici rekli o nama

Ostavite nam recenziju !

VAŠI TRENERI

Maja Grozdanic

Branislav Grubić - Brane

Upiši se odmah!

Nakon popunjene prijavnice molimo vas da rezervirate mjesto u grupi ili kupite veliku školu za pse.

Rezerviraj mjestoKupi tečaj

Treninga