Rezervacija

Velike škole za pse

ZNANJA KOJA MIJENJAJU ODNOSE
velika_skola_za_pse_klasik-min

PODIJELI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

škola uz

Pozitivnu motivaciju

Naučiti ćemo vas kako staviti psa u situacije gdje će biti uspješan u onome što od njega tražite. Kroz nagradu i igru za uspješno odrađen zadatak izgradite ćete mu samopouzdanje i povjerenje u vas. Naučene tehnike možete primijeniti u svim vašim svakodnevnim situacijama te nadograditi  osnove koje naučite na tečaju

Pregled tečaja

Trajanje tečaja : 8 treninga po 90 min

Velika škola za pse temelji se na istim načelima pozitivne motivacije kao i Mala škola za pse. Namijenjena je psima i njihovim vodičima koji su već prošli Malu školu,a željeli bi utvrditi naučeno te naučiti nešto više.

Na trening je potrebno ponesti:

 • dugački povodnik
 • torbica za nagradice
 • igračke
 • nagradice
 • * kliker ste dobili u maloj školi

Zašto
Velika škola?

Nudimo vam znanja koja mijenjaju odnose

Vještine koje steknete na tečaju pomoći će vam da vi i vaš pas lakše savladate sve situacije u kojima ćete se svakodnevno naći.

 • Različite situacije
 • Interakcija s okolinom
 • Napredna poslušnost
 • Rad u maloj grupi

* Svi psi udomljeni iz skloništa za pse imaju 25% popusta na tečaj. Prilikom prijave priložite ugovor o udomljavanju i odobriti će vam se popust na punu cijenu tečaja

NAdogradi
znanje

Savladali ste osnove

Želite znati više?
100 kn Rezervacija mjesta u grupi
 • GRATIS DVA ONLINE TEČAJA

ili

Za rezervaciju svog mjesta u trening grupi možete uplatiti 100 kn  klikom na REZERVIRAJ TEČAJ , a ostatak iznosa do pune cijene tečaja je potrebno uplatiti do početka prvog sata. Možete odmah uplatiti i PUNI IZNOS TEČAJA. Nakon kupnje potrebno je popuniti online prijavnicu kako bi saznali nešto više o vama i vašem psu. Prikupljeni podatci služe za formiranje trening grupa i koristiti će se sukladno našim [Uvjetima korištenja]

Lokacije treninga

 • Jarun
 • Maksimir
 • Sisak
Lokacija treninga

Jarunska ulica ( između Pizzerie Oliva i Restorana Stara Sava, iza studentskog doma Stjepan Radić)

Raspored treninga

Srijeda i Petak

Lokacija treninga​

Maksimirski perivoj

Raspored treninga

Ponedjeljak i Četvrtak

Lokacija treninga

Gradski stadion Segesta

Raspored treninga

Utorak i Petak

error: Sadržaj je zaštićen !!!

Kako vam možemo pomoći?