Zajednički trening

Zajednički trening namjenjen je našim  klijentima koji su završili  našu Malu školu za pse, a navukli su se na trening, a željni su još znanja i treniranja.

Tečaj je koncipiran tako da se održava jednom tjedno u fiksnom terminu na lokacijama Jarun i Maksimir, a vi dolazite kada god želite uz predhodnu najavu.
Za pristup zajedničkom treningu potrebno je kupiti prvi sat na ovoj stranici. Nakon što se upišete u trening grupu putem WhatsApp grupe najavljujete svoj dolazak na trening kako bi

Svim polaznicima poklanjamo pristup online tečaju

Sadržaj Tečaja

Proširi sve
Lekcija Sadržaj
0% Dovršeno 0/1 Koraka

Što su polaznici rekli o nama

KAKO SE PRIJAVITI NA TEČAJ?

• Prvi korak je popunjavanje prijavnice niže na stranici kroz koju ćete nam poslati vaše kontakt podatke, odabrati termin i lokaciju treninga te upisati nešto o vama i vašem psu.
  • Podaci iz prijavnice potrebni su nam zbog slaganja trening grupa, kako bi psi približne starosti bili u istoj  grupi.
  • Nakon popunjene prijavnice, potrebno je uplatiti rezervaciju tečaja u iznosu od  15€ ili odmah uplatiti puni iznos tečaja putem naše Internet trgovine.
  • Prilikom kupovine ili rezervacije tečaja, sustav će vas tražiti da odaberete korisničko ime i lozinku. Zapamtite ih, bez njih ne možete pristupiti online tečaju.
  • Upute o plaćanju pojaviti će vam se na ekranu, a poslati ćemo vam ih i na e-mail (provjerite neželjenu poštu ukoliko ne možete pronaći naš e-mail u ulaznoj pošti).
  • Plaćanje možete izvršiti bankovnom transakcijom ili općom uplatnicom. Ne primamo kartice.
  • Ostatak iznosa nakon uplaćene rezervacije do pune cijene tečaja potrebno je uplatiti do početka prvog sata ili  najkasnije na prvom satu.
  • Za pse udomljene iz skloništa uz predočenje ugovora o udomljavanju odobravamo popust od 25% na punu cijenu tečaja.
  • Prikupljeni podatci koristiti će se sukladno našim [Uvjetima korištenja]

ŽELITE LI IZGRADITI

bolji odnos s vašim psom?
120 (904,14 kn)
  • 8 treninga po 60 min
  • GRATIS ONLINE TEČAJ
  • 10% NA VEĆINU OPREME I HRANE
  • Sva plaćanja biti će izvršena u eurima

Iznos u kunama dobiva se konverzijom cijene po fiksnom tečaju HNB-a
    1 EUR = 7,53450 HRK

Prijavi se danas
i rezerviraj svoje mjesto u grupi

• Broj mjesta u trening grupi je ograničen na maksimalno 6 polaznika.
  • Tečajevi nemaju fiksne datume početka već krećemo s njima kada se popuni grupa
  • Na svakoj lokaciji moguće je održavanje više grupa u istom terminu.
  • Ukoliko se prijavite na tečaj, a grupa na preferiranoj lokaciji i terminu je popunjena, obavijestiti ćemo vas o eventualno slobodnom mjestu na drugoj lokaciji ili u dogovoru s vama prebaciti na prvi slobodan termin.
  • U slučaju odustajanja ranije prijavljenih, grupe će se puniti po redoslijedu pristiglih prijava.
  • Na tečaj ste prijavljeni nakon popunjene prijavnice i uplate rezervacije tečaja.
  • Tečaj se održava u večernjem terminu od 18:00 h ili po potrebi od 19:15 ukoliko imamo više grupa na istoj lokaciji.

Treninzi se održavaju na dvije lokacije:

• Zagreb Jarun
  • Zagreb Maksimir

PrijavnicA

VAŠI TRENERI

Maja Grozdanic

Branislav Grubić - Brane

Korak ste do početka tečaja

Kako bi osigurali mjesto u grupi uz popunjenu prijavnicu potrebno je uplatiti rezervaciju ili uplatiti cijenu tečaja u cijelosti.
Uplatu rezervacije možete izvršiti odabirom željenog tečaja niže.

Mala škola

Popularno

Indivitualni sat

Velika škola

Ostvari popust na tečaj

Nakon priloženog ugovora o udomljavanju šaljemo ti kupon za popust na email!