Uvodni sat u školu za pse

ZNANJA KOJA MIJENJAJU ODNOSE
online_skola_za_pse

PODIJELI

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Kreni na

BESPLATAN ONLINE pREDTEČAJ

Koji je sastavni dio Male škole za pse, a ujedno je i  prvi stupanj našeg programa socijalizacije i osnova poslušnosti. 

Pregled tečaja

Trajanje predtečaja : 120 min

Dobro došli na predtečaj Centar Kliker treninga. Prije nego počnemo s treningom, želim vam približiti područje u koje se upuštamo. Ulazimo u pseći svijet, njihov način komunikacije i razumijevanja okoline u kojoj se nalaze i bića koja susreću. Ukoliko želite imati uspješan trening i kasnije harmoničan suživot s vašim psom morate naučiti njihov “jezik” te se potruditi zaista upoznati svog psa.

Obrađene teme :

Zašto
mala škola?

Nudimo vam znanja koja mijenjaju odnose

Vještine koje steknete na tečaju pomoći će vam da vi i vaš pas lakše savladate sve situacije u kojima ćete se svakodnevno naći.

* Svi psi udomljeni iz skloništa za pse imaju 25% popusta na tečaj. Prilikom prijave priložite ugovor o udomljavanju i odobriti će vam se popust na punu cijenu tečaja

Ulaganje u
budućnost

ŽELITE LI IZGRADITI

bolji odnos s vašim psom?
0 kn 6 lekcija 120 min
  • ONLINE TEČAJ

ili

Nakon kupnje bilo kojeg klasičnog tečaja potrebno je popuniti online prijavnicu kako bi saznali nešto više o vama i vašem psu. Prikupljeni podatci služe za formiranje trening grupa i koristiti će se sukladno našim [Uvjetima korištenja]

error: Sadržaj je zaštićen !!!

Kako vam možemo pomoći?