Velika škola za pse

120,00 (904,14 kn)

Velika škola je 2. stupanj našeg programa poslušnosti. Namijenjena je svima onima koji su uspješno prošli 1. stupanj i sada bi željeli naučiti nešto više. Nastojimo vježbe iz prvog stupnja usavršiti uz više kriterije i ometanja te spajamo naučene vježbe u  povezane cjeline.

Cilj je da se kroz tečaj osjećate sigurniji sa svojim psom u šetnjama te da ako ga i nemate na povodniku možete kontrolirati u svakom trenutku. Kroz treninge nastojimo da psi budu uspješni u svemu što rade kako bismo im podigli njihovo samopouzdanje.

Velika škola traje ukupno 12 sati raspoređenih kroz ukupno 8 treninga koji se odvijaju dva puta tjedno u trajanju od 1,5h.

Na tečaj se mogu prijaviti sve punoljetne osobe.  Nakon kupovine ili rezervacije tečaja potrebno je popuniti prijavnicu radi formiranja trening grupa. Ukoliko ste udomili psa iz skloništa, pošaljite nam skenirani ugovor o udomljavanju i na mail ćemo vam poslati kupon sa kojim ćete prilikom kupnje ostvariti popust od 25% na punu cijenu tečaja. U slučaju premalog broja prijavljenih (manje od troje) tečaj se neće održati, a vas ćemo kontaktirati te se dogovoriti o terminu održavanju tečaja.

Pregled tečaja

Trajanje tečaja : 8 treninga po 90 min

Velika škola za pse temelji se na istim načelima pozitivne motivacije kao i Mala škola za pse. Namijenjena je psima i njihovim vodičima koji su već prošli Malu školu,a željeli bi utvrditi naučeno te naučiti nešto više.

individualni-trening-pasa-klasik

Zašto
velika škola?

Nudimo vam znanja koja mijenjaju odnose

Vještine koje steknete na tečaju pomoći će vam da vi i vaš pas lakše savladate sve situacije u kojima ćete se svakodnevno naći.

Na trening je potrebno ponesti:

edukacija
za budućnost
Želite li izgraditi
bolji odnos s vašim psom ?

*Svi psi udomljeni iz skloništa za pse imaju 25% popusta na tečaj. Prilikom prijave priložite ugovor o udomljavanju i odobriti će vam se popust na punu cijenu tečaja

Obavijest o točnom terminu ste zaprimili na e-mail s kojim ste prijavili u školu.

Lokacija treninga

Treninzi se održavaju na Jarunu pored parkinga na kraju ulice Petrine prema aleji Matije Ljubeka.

Srijeda i Petak od 18:00h i 19:15h

Lokacija treninga​

Maksimirski perivoj

Ponedjeljak i Četvrtak od 18:00h i 19:15h

Lokacija treninga

Kraj stadiona Segesta, ulaz iz Tomislavove kod starih blagajni.

Utorak od 18:00h i Subota od 11:00h