Online škola za pse

Sale!

Original price was: 60,00€ (452,07 kn).Current price is: 40,00€ (301,38 kn).

Mala škola je 1. stupanj našeg programa socijalizacije i osnova poslušnosti. Tečaj se sastoji od ukupno 8 treninga u trajanju od 1 sata.  Radi se u malim grupama od 3 do maksimalno 6 polaznika. Tijekom tih 8 treninga nastojimo vas naučiti kako uspostaviti pravilan odnos sa svojim psom, kako zadobiti njegov fokus te kroz igru i pozitivnu motivaciju naučiti ga osnovama poslušnosti.

Najbolje doba za početi s treninzima je što prije nakon što pas stigne u vaš dom jer ćete tada od samog početka uspostaviti pravilan odnos te mu pomoći da se razvije u veselog i dobrog psa s kojim možete uživati u zajedničkim šetnjama, igri i opuštanju kod kuće.

Na tečaju su dobrodošli i stariji psi. Pogotovo ako ste udomili odraslog psa kojemu treba pomoć u prilagodbi na novu okolinu i vama da biste se bolje s njim povezali.

Ukoliko ste shvatili da je vaš pas odrastajući bez adekvatnog usmjeravanja s vaše strane, počeo raditi neke stvari koje vam se nimalo ne sviđaju, dođite na tečaj kako biste naučili kako pomoći psu u promjeni neželjenog ponašanja prije nego eskalira u nešto puno teže.

Na tečaju se uče osnovne naredbe koje će vam pomoći da svog psa imate pod kontrolom, sjedi, lezi, čekaj, lijepo hodanje, stani i dođi, paralelno učimo kako se igrati sa svojim psom te ga učiniti još motiviranijim za trening, a trening još zabavnijim.
Kroz treninge nastojimo da psi budu uspješni u svemu što rade kako bismo im podigli njihovo samopouzdanje. Nastojimo pse stavljati u situacije s kojima se mogu nositi, počinjemo sa sasvim malim kriterijima te ih postepeno dižemo do kompleksnih, ovisno o tome koliko brzo pojedini pas usvaja naučeno.

Na tečaj se mogu prijaviti sve punoljetne osobe.  Nakon kupovine ili rezervacije tečaja potrebno je popuniti prijavnicu radi formiranja trening grupa. Ukoliko ste udomili psa iz skloništa, pošaljite nam skenirani ugovor o udomljavanju i na mail ćemo vam poslati kupon sa kojim ćete prilikom kupnje ostvariti popust od 25% na punu cijenu tečaja. U slučaju premalog broja prijavljenih (manje od troje) tečaj se neće održati, a vas ćemo kontaktirati te se dogovoriti o terminu održavanju tečaja.

Pregled tečaja

Trajanje tečaja : 8 treninga po 60 min

Kroz interaktivan program u trajanju od 8 sati pokazati ćemo vam kako dobiti i zadržati pažnju svog psa te mu pomoći da se što bolje uklopi u vaš život te kako ga kroz pozitivnu motivaciju naučiti lijepom ponašanju. Mala škola je namijenjena psima svih pasmina i uzrasta.

Zašto
mala škola?

Nudimo vam znanja koja mijenjaju odnose

Vještine koje steknete na tečaju pomoći će vam da vi i vaš pas lakše savladate sve situacije u kojima ćete se svakodnevno naći.

Na trening je potrebno ponesti:

edukacija
za budućnost
Želite li izgraditi
bolji odnos s vašim psom ?

*Svi psi udomljeni iz skloništa za pse imaju 25% popusta na tečaj. Prilikom prijave priložite ugovor o udomljavanju i odobriti će vam se popust na punu cijenu tečaja

Obavijest o točnom terminu ste zaprimili na e-mail s kojim ste prijavili u školu.

Lokacija treninga

Treninzi se održavaju na Jarunu pored parkinga na kraju ulice Petrine prema aleji Matije Ljubeka.

Srijeda i Petak od 18:00h i 19:15h

Lokacija treninga​

Maksimirski perivoj

Ponedjeljak i Četvrtak od 18:00h i 19:15h

Lokacija treninga

Kraj stadiona Segesta, ulaz iz Tomislavove kod starih blagajni.

Utorak od 18:00h i Subota od 11:00h