Mala škola Grupni tečaj

• Potrebno je napraviti uplatu rezervacije kako bi osigurali svoje mjesto u trening grupi Male škole
  • Ostatak iznosa do pune cijene tečaja je potrebno uplatiti do početka prvog sata ili na prvom satu.

Individualni trening

• Kako bi vaša prijava za individualni trening bila potpuna, potrebno je napraviti rezervaciju prvog sata.
  • Na prvom satu kroz razgovor s vlasnikom procijeniti ćemo broj potrebnih sati.

Velika škola Grupni tečaj

• Potrebno je napraviti uplatu rezervacije kako bi osigurali svoje mjesto u trening grupi Velike škole

Centar kliker

Korak ste do početka tečaja

Kako bi osigurali mjesto u grupi uz popunjenu prijavnicu potrebno je uplatiti rezervaciju ili uplatiti cijenu tečaja u cijelosti.
Uplatu rezervacije možete izvršiti odabirom željenog tečaja.

Ostvari popust na tečaj

Nakon priloženog ugovora o udomljavanju šaljemo ti kupon za popust na email!